koc
18 بهمن 1401 - 16:09

مدیران دزفول با جهاد تبیین امیدآفرینی کنند

دزفول- فرمانده سپاه ناحیه دزفول با بیان اینکه مدیران باید دستاوردهاو پیشرفت‌های انقلاب را به‌درستی اطلاع‌رسانی کنند، گفت: مدیران این شهرستان با روایت‌گری واقعی عملکرد نظام، امید آفرینی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ بهروز حکمت پور ظهر امروز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از بهترین و شایسته‌ترین اقداماتی که مدیران ادارات می‌توانند در این ایام مبارک دهه فجر انجام دهند، جهاد تبیین در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه استحفاظی و مدیریتی خود و همچنین مقایسه اقدامات انجام شده در دوران انقلاب نسبت به پیش از آن در راستای نمایش رشد و نمو انقلاب است.

وی به تشریح بخشی از برنامه‌ریزی‌های چندین ساله و اقدامات دشمنان با همراهی منافقان در زمینه شکل‌گیری اغتشاشات، تسخیر برخی شهرهای کشور، نفوذ در بین جوانان، دانشجویان، اصناف و… پرداخت و افزود: بیش از ۴۰ کشور از فتنه اخیر حمایت کردند و پای‌کار بودند که همه نقشه‌های آنان با تدبیر و درایت نیروهای امنیتی و انتظامی و همراهی و هوشیاری مردم به‌ویژه اقوام مختلف خنثی و کنترل شد.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول با تأکید بر لزوم هوشیاری مدیران و خدمتگزاران نظام نسبت به عقبه و دشمنی تمام‌عیار جبهه استکبار، عنوان کرد: در این شرایط امیدآفرینی تکلیف حیاتی مدیران است که باید در راستای تحقق این مهم با هوشیاری و بصیرت اقدام کنند.

سرهنگ حکمت پور با تأکید بر لزوم انجام اقداماتی نظیر تبلیغات و فضاسازی در راستای ایجاد شور و امید در ادارات و شهرستان از کم‌کاری برخی ادارات در زمینه استقبال از دهه فجر انتقاد کرد و گفت: انتظار می‌رود ادارات در این ایام سراسر جشن اقدامات لازم را برای ایجاد شادی در بین مردم انجام دهند. در این بین تکریم ارباب‌رجوع و رفع مشکلات مردم یکی از مهم‌ترین اقدامات برای کسب رضایت مردمی است چرا که نارضایتی‌های متعدد مردمی به گوش ما می‌رسد.

وی با تأکید بر لزوم اهتمام مسئولان شهرستان در زمینه طرح «محله اسلامی» و حضور آنان در مساجد، افزود: برخی مدیران از جمله مدیر جهاد کشاورزی، صمت، اتاق اصناف، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با همکاری بسیج اصناف با حضور در مساجد به گفت‌وگو با مردم و شنیدن مشکلات و دغدغه‌های آنان می‌پردازند که جای قدردانی دارد اما برخی ادارات حتی دعوت مساجد را اجابت نمی‌کنند که ضرورت دارد این رویه تغییر یابد چرا که دغدغه‌های مردم عمومی و همگانی بوده و انجام آنها موجب افزایش رضایت عمومی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول با بیان اینکه حدود ۴۰ مسجد در دزفول به‌عنوان محله اسلامی معرفی شدند، تأکید کرد: مدیران باید برای حضور در مساجد پیش‌قدم باشند و مشکلات مردم را بشنوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1025247