koc
30 بهمن 1401 - 17:28

کندهای ایجاد شده در اجرای طرح نهضت ملی مسکن کرمانشاه جبران شود

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هیچگونه کوتاهی در تامین زمین برای نهضت ملی مسکن پذیرفته نیست، گفت: کندهای ایجاد شده در اجرای طرح نهضت ملی مسکن کرمانشاه باید جبران شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدطیب صحرایی ظهر یکشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه که با حضور سرپرست معاونت عمرانی استانداری و مدیران راه و شهرسازی در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: متولیان این حوزه باید به سرعت زمین لازم برای اجرای طرح را تأمین کنند سپس تسریع در اجرای ساخت و ساز را جز دغدغه‌ها و اولویت‌های مهم خود بدانند.

وی با تاکید بر تعیین زمانبندی مشخص برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه، افزود به هیچ عنوان کوتاهی در تأمین زمین و اجرا را نمی‌پذیرم و هرگونه عدم پیشرفت در این زمینه باید به سرعت جبران شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به برنامه ساخت ۱۱۹ هزار واحد در استان کرمانشاه، تاکید کرد: قرار است که این تعداد واحد طی مدت چهار سال ساخته و اجرا شود بنابراین هر گونه عدم پیشرفت مناسب هم در تأمین زمین و هم در اجرا باید بسرعت جبران شود.

صحرایی با بیان اینکه در پیگیری حقوق مردم با کسی تعارف ندارم و با جدیت پیگیر کارها خواهم بود، گفت: طرح نهضت ملی مسکن از طرح‌های مهم دولت و فرصت مهمی برای خانه دار شدن مردم است و به همین دلیل هیچ کوتاهی در اجرای این طرح را قبول نخواهم کرد.

وی خاطر نشان کرد: هر مانعی در تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن در استان باید در کمترین زمان ممکن حل و به نتیجه قطعی برسد تا در فرصت باقیمانده مراحل ساخت و ساز هم با جدیت تکمیل و واگذاری به متقاضیان انجام شود.

صحرایی بیان کرد: در این زمینه هم اولویت کاری در شهرستان‌هایی است که اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آنها پیشرفت مناسبی ندارند تا در استان کرمانشاه به تعادل و توازن در ساخت و سازها برسیم و طرح طبق یک برنامه با زمانبندی مشخص به اتمام برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1044834