koc
18 بهمن 1401 - 16:03

دانش‌آموزان راه زندگی را از سیره و سلوک شهدا یاد بگیرند

مدیرکل امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان راه زندگی را از شهدا یاد بگیرند گفت: جشن تکلیف جشن تشرف انسان به ساحت عنایت خداوند است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، زهرا پناهی روا مدیرکل امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش صبح امروز در مراسم جشن عبادت چهار هزار دانش‌آموز دختر نواحی یک و دو شهر کرمان که در مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان برگزار شد، اظهار داشت: امروز، روز قشنگی است و من خوشحال هستم که در کنار شما و در جشنی که برای بزرگ شدن خودتان گرفته‌اید، حضور دارم.

وی با اشاره به اهمیت جشن تکلیف، بیان کرد: جشن تکلیف، جشنی است که شما با خدا دوست می‌شوید و بندگی خداوند و تکالیفی که خدا به شما می‌دهد را انجام می‌دهید.

مدیرکل امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، گفت: امروز، روزی است که شما با خواندن نماز و دوستی با خداوند وارد مرحله دیگری از زندگی می‌شوید تا آینده‌ساز کشور باشید.

پناهی روا با بیان اینکه این روز آغاز مرحله‌ای جدید در زندگی شما است، خطاب به دانش‌آموزان تأکید کرد: اگر بتوانید به‌خوبی بندگی خدا را به‌جا بیاورید، می‌توانید زندگی خوبی برای خودتان بسازید.

وی با بیان اینکه دوستی با خداوند، می‌تواند آینده‌ و زندگی سالمی را برای انسان بسازد، عنوان کرد: شما می‌توانید با خواندن نماز، دوستان خوبی را در زندگی انتخاب کنید، کسانی که کارهای خوب و پسندیده را به شما یاد می‌دهند.

مدیرکل امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه راه زندگی را از شهدا و سیره و سلوک آنها یاد بگیرید، خاطرنشان کرد: جشن تکلیف، جشن تشرف انسان به ساحت لطف و عنایت خداوند است و این ساعات را قدر بدانید.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025233